ISO 800/ f3.5/
тонко
(2) Котенок по имени Gaw: сеньекс
Як Вам вдалося так підібрати відстань між павуками? :-)
О! А це вже заявочка на професійність! Класне фото! Для мене найпрофесійніше з усіх твоїх робіт!
На превььшке не понравилось, а сейчас смотрю, ...интересно ! :)
(5) Vlodyk: дякую :)
(6) -LIRIKA-: сенькс
:)
Оригинально. :)
Комментарии пользователей
ISO 800/ f3.5/
тонко
(2) Котенок по имени Gaw: сеньекс
Як Вам вдалося так підібрати відстань між павуками? :-)
О! А це вже заявочка на професійність! Класне фото! Для мене найпрофесійніше з усіх твоїх робіт!
На превььшке не понравилось, а сейчас смотрю, ...интересно ! :)
(5) Vlodyk: дякую :)
(6) -LIRIKA-: сенькс
:)
Оригинально. :)