when possible please comments in english...thank u :)
i like this foto! very good light!
клевая
[что то есть]
замысел с чернотой понятен. но не приветствуется
Реалижен фотография))))))
where are the cells on left leg? 8))) good light!
Комментарии пользователей
when possible please comments in english...thank u :)
i like this foto! very good light!
клевая
[что то есть]
замысел с чернотой понятен. но не приветствуется
Реалижен фотография))))))
where are the cells on left leg? 8)))
good light!