this is quite terrible to communicate here :o))) i can basically understand, but I cannot write :o))) THANKS TO EVERYONE WHO UNDERSTANDS THIS!!!!!!!!!!!!!!
(23) hohoho: Вы знаете, честно Вам скажу - не верю! Форма груди неестественная, поэтому, имхо, фотографии не хватает эстетичности, а в данном случае это очень важно.
(27) Mr.Death: neverite? Posmotrite moji foto By the Window i On The Sofa... Eto ta samaja devuska! (You do not believe? Just have a look at my photos By The Window and On The Sofa... it´s the same girl!) Devuska ucenik, u nej net dengi na silikon i krasivaja grud naturalnaja :o))) scastnaja zenscina!
My God, what a girl ! The pictures are nice. I only think the combination of the 4 pictures looks a bit boring, like on a web site. If it was up to me I would have left only 3 pictures as they are on the right - vertically or horizontally, doesn't matter
Wow! Excellent picture! I looked through some of your pictures and loved them all. This is your niche definetely! I'll vote for you to be promoted to the next level. Excellent.
Комментарии пользователей
мило:)
Очень...
сиьски выразительные
клевая
interesno...
!!!
Сильно...
(Как и все - одним словом).
Красиво ..
забавы :-)
Nice shots ;)
Хо-хо, парниша...
nice experiment
веселится и ликует весь народ !!!!!!
Good one!!! (three-in-one actually, I know)
хых! и впрямь занятно (про коленки и пижамы) ;0))
заааабавно:)
ХОТ
модель очень хороша :-) и фото забавное, возбудительное.. ну какая вкачель теперь работа? :-)))
мило
Боже!!!!
Какая шикарная грудь!!!! Эх-х-х-х...
Вы уж меня извините, но по-моему, на фотке один силикон и ничего более :(
(21) Mr. Death: eto net silikony tovarisc :o) eto realnye :o))) u devusky net dengi :o))))
ребятушки, ну тут же мы давайти фотки апсуждать, кака вам нафик разница каки там сиськи, силиконавые, фаташоплиные или какийньть нафик ищё
this is quite terrible to communicate here :o))) i can basically understand, but I cannot write :o))) THANKS TO EVERYONE WHO UNDERSTANDS THIS!!!!!!!!!!!!!!
Понравился эксперимент с грудью!
(23) hohoho: Вы знаете, честно Вам скажу - не верю! Форма груди неестественная, поэтому, имхо, фотографии не хватает эстетичности, а в данном случае это очень важно.
(27) Mr.Death: neverite? Posmotrite moji foto By the Window i On The Sofa... Eto ta samaja devuska! (You do not believe? Just have a look at my photos By The Window and On The Sofa... it´s the same girl!) Devuska ucenik, u nej net dengi na silikon i krasivaja grud naturalnaja :o))) scastnaja zenscina!
My God, what a girl ! The pictures are nice. I only think the combination of the 4 pictures looks a bit boring, like on a web site. If it was up to me I would have left only 3 pictures as they are on the right - vertically or horizontally, doesn't matter
Neploxo i grud i devushka :)
Славно ! 5!
ого...
Wow! Excellent picture! I looked through some of your pictures and loved them all. This is your niche definetely! I'll vote for you to be promoted to the next level. Excellent.
great show!