Рубрика «Гламур»

Еще
p.s.
981человек
Загружена 02.12.2003 19:27 Рубрика «Гламур»
1 Художественно
0 Оригинально
0 Технично
0 нравится
0 Не нравится
Необходимо авторизоваться для голосования.
Добавить комментарий

Комментарии пользователей

yerdnA 2 December 2003, 20:39:44

лисица

н_и_н_а [Нина Ай-Артян] 2 December 2003, 20:46:21

(2) yerdnA: точно:)

milav 2 December 2003, 22:45:32

кульно,молодца:)

PieJam 2 December 2003, 23:26:23

гламурно ..

Attar 3 December 2003, 17:06:13

картинка

bazzooka 3 December 2003, 18:14:53

что у неё под шубой?

Рыбный Четверг 4 December 2003, 06:28:28

(1) это хорошо?
(2),(3) дранная, секонхэндовская.
(4), (5), (6) спасиба!
(7) тело и чуть-чуть лифчика

Сяо Пин 8 December 2003, 13:48:39

ухтышка! красивая! Ты тож малаца!;)))))

Рыбный Четверг 10 December 2003, 09:48:54

(9) се ля ви: немного)
(10) Сяо Пин: угу)
(11) Ryzh: она же она же)))
когда ты порадуешь новыми фотами?))

Sergey Bidun (Sergey1984) 21 December 2003, 11:05:51

Da klasniy snimok!5

Аноним 15 March 2004, 01:22:38

Hello Dear ,
My name is Mustafa , I am from Turkey ,I am 29 years old , I am blond and have blue eyes , I a m sensitive and romantic a person and LOVE chıldren and animals .
I wanna have my own happy a family and wanna find my true girl for marriage .
I see your pic and You are very sweet a girl and your face is very soft ,I am sure you will be great a wife and mother for your family .
I wanna meet with you and if you accept my friendship I will be very happy .
I will wait your letter.
My E-mail is:: [email protected]
take care of yourself and be happy .
Love
Mustafa

К сожалению, Вы не можете комментировать фотографию. Вы получите такую возможность, если зарегистрируйтесь или войдете под своим именем.
Вернуться к фотографии
Перейти к последним комментариям