I have entered this photo a few days ago, but somehow it was erased by someone.... I have no idea, why... I hope You do not mond my entering the photo again... :o) Ja prislal eto foto uze neskolko dnej nazad, no segodnja ja ego nenasol v mojom portfolio... Neponimaju, pocemu, ja vkljucil ego vtoryj raz :o)
Комментарии пользователей
I have entered this photo a few days ago, but somehow it was erased by someone.... I have no idea, why... I hope You do not mond my entering the photo again... :o) Ja prislal eto foto uze neskolko dnej nazad, no segodnja ja ego nenasol v mojom portfolio... Neponimaju, pocemu, ja vkljucil ego vtoryj raz :o)
Очень хорошая работа... Обработка очень здоровская - другого слова не подобрать... Отлично!
And once again in English: very nice shot! Great processing of the picture! Excellent!
Spasibo Lutha :o) English works better for me despite I love Russian language as well :o)
Отличная работа,но на мой взгляд правая рука слишком темная.Была бы посветлее-смотрелась бы красивее.А так в целом очень красиво.
Very oroginal ! 5++
Идея ну очень интересная :))))
xorosho shto snova zaslal,
interesnaja!