ОЧЕНЬ СТАРАЯ ФОТОГРАФИЯ
bravo,lepo je videt tako veselje, seronje naj si pa najprej ogledajo kader, šele potem naj kritizirajo tehniko!!!!!!
Комментарии пользователей
bravo,lepo je videt tako veselje, seronje naj si pa najprej ogledajo kader, šele potem naj kritizirajo tehniko!!!!!!