(1) *baka*: da!
Eesti Fotokunstiyhing
1. - 2. sept. 2007 Parnus.
Kohapeal na"ituskonkursile piltide esitamine,
ja"rgmisel suvel Kiek in de Ko"kis eksponeeritav aastana"itus.
Registreerimine 10.00 - 13.00 ja piltide ylespanek Kunstnike Majas Nikolai tn. 27
Комментарии пользователей
имхо на небе блюра перебор, в целом нра
(1) *baka*: da!
Eesti Fotokunstiyhing
1. - 2. sept. 2007 Parnus.
Kohapeal na"ituskonkursile piltide esitamine,
ja"rgmisel suvel Kiek in de Ko"kis eksponeeritav aastana"itus.
Registreerimine 10.00 - 13.00 ja piltide ylespanek Kunstnike Majas Nikolai tn. 27
(1) *baka*: (2) zooooom: согласен. а композиция нра!
Красиво!
Красиво,.б.<показать кадр>
Немного напрягает перебор обработки, чуть поскромнее и было бы отлично...
Красивые работы.