I am from Norway, and do not understand Russian. I will be glad if someone write about my pictures in English. But even if you write in Russian i can translate the text to English. :-)
Очень красивая работа!
Goog composition.Nice capture in b/w. Well done!
ух! Здорово!
Endless world! I like this perspective! Picture is look secretive!
Nice!:)
!!!
Very ... !!!
Good composition! Well done!
Very nice!!!
That one is not perfect, but better than today's second :) Would be nice to see somehat sharper stone at the foreground ;)
5!
moshno!...
(15) Normandez: !!!
Well done!!! XOT
amazin'!!!
Das ist ja toll!
спящий океан!
Перспектива в зачатьи вихря...
well done shot, like it
masterpiece....
Nice graphic and composition
Спасибо за комментарии каждый :)) Thanks for comments everybody! :))
Комментарии пользователей
Очень красивая работа!
Goog composition.Nice capture in b/w.
Well done!
ух! Здорово!
Endless world! I like this perspective! Picture is look secretive!
Nice!:)
!!!
Very ... !!!
Good composition! Well done!
Very nice!!!
That one is not perfect, but better than today's second :)
Would be nice to see somehat sharper stone at the foreground ;)
5!
moshno!...
(15) Normandez: !!!
Well done!!! XOT
amazin'!!!
Das ist ja toll!
спящий океан!
Перспектива в зачатьи вихря...
well done shot, like it
masterpiece....
Nice graphic and composition
Спасибо за комментарии каждый :))
Thanks for comments everybody! :))