comments in english if possible....thank u.
if possible comments in english...thank u :)
Well. It is possible. It looks to me like something wrong with colors in this shot. IMHO
no, colors are just how i want it.... :)
класс!!!
i think in w/b it looks much better) and maybe too hard facture of skin ( i mean her face )
super
Отличное ФОТО с НАСТРОЕНИЕМ и свет понравился, очень понравилось, забераю в избранное все кнопки ХОТ И за Статус голосую, чего и всем советую!
Nice picture! Excellent processing!
красиво очень нра, потому что небанально
Хорошо!
glamourrrrrrrrrrr ;)
Комментарии пользователей
if possible comments in english...thank u :)
Well. It is possible. It looks to me like something wrong with colors in this shot. IMHO
no, colors are just how i want it.... :)
класс!!!
i think in w/b it looks much better)
and maybe too hard facture of skin ( i mean her face )
super
Отличное ФОТО с НАСТРОЕНИЕМ и свет понравился, очень понравилось, забераю в избранное все кнопки ХОТ
И за Статус голосую, чего и всем советую!
Nice picture! Excellent processing!
красиво
очень нра, потому что небанально
Хорошо!
glamourrrrrrrrrrr ;)