k tomu neni co dodat, jen mne trochu kazi radost z tve fotky, ze si musis pomahat fotokramem, cimz nesnizuju tve kvality... je to proste vyborna fotka s vybornou grafikou...
Stoura...honzi, dekuji moc...no prave ten fotokram mi dava ty moznosti dostat fotku tam, kde ji chci mit...uz ted se to snazim neprehanet a zkousim, hledam nez nekde zakotvim na delsi cas...jak uz jsem rikal, je to moje temna komora, ktera me zatim dost bavi...tak zatim cus cus a ted jsme na rade my s navstevou v Pardubkach :)
Комментарии пользователей
супер!
нравится!
Отличная обработка...
очень красивая работа!)
Красиво, стильно, технично!
+1
Супер!!!
класс!!!!
очень хорошо
!!!)
!!!!!!!!
а зачем так много пространства сверху?
!!!
!!!
Красота!!!
Шикарные у Вас работы! Спасибо.
k tomu neni co dodat, jen mne trochu kazi radost z tve fotky, ze si musis pomahat fotokramem, cimz nesnizuju tve kvality... je to proste vyborna fotka s vybornou grafikou...
wow!! you should've posted it to comp art section! )
Thank you very much ALL!!!!
Stoura...honzi, dekuji moc...no prave ten fotokram mi dava ty moznosti dostat fotku tam, kde ji chci mit...uz ted se to snazim neprehanet a zkousim, hledam nez nekde zakotvim na delsi cas...jak uz jsem rikal, je to moje temna komora, ktera me zatim dost bavi...tak zatim cus cus a ted jsme na rade my s navstevou v Pardubkach :)
клевая работа
Графика!!!!!