очень выразительно. когда проявится имя пойду гляну на остальные работы
ahaaa, Czech Republic. To moze po polsku sprobuje, poniewaz po czesku nie umiem. Wiec piekne to jest jak i pozostale zdjecia. Bardzo graficznie i spojnie. Tez Kiew 60?
!!!
Комментарии пользователей
очень выразительно. когда проявится имя пойду гляну на остальные работы
ahaaa, Czech Republic. To moze po polsku sprobuje, poniewaz po czesku nie umiem. Wiec piekne to jest jak i pozostale zdjecia. Bardzo graficznie i spojnie. Tez Kiew 60?
!!!