I am from Norway, and do not understand Russian. I will be glad if someone write about my pictures in English. But even if you write in Russian i can translate the text to English. :-)
This picture is shooten at Vestkap in Norway.
Nice idea but I think this picture lacks a symbol, something small and contrasty in the white corner to bring everything together and to give a better illustration for the title
Комментарии пользователей
very good!
Jeg liker det godt!
Good composition. And I like graphics. Though I would also add more sky.
Cool...
...Лаконично!.. Красиво!..
скажите автору, что это очень живая фотография!!! :-)
Что то просится в ЛНУ. А так хорошая
Сурово!
оч хорошо!
Like colour horizont.
Beatiful sky.
Super!
Black and white, very clean distinction.GOOD!
Cool!!!
Nice!
Со вкусои. И ничего лишнего :-))
The North!
!!!!
так хорошо смотрится.
Ну вроде что..
А здорово.
Nice idea but I think this picture lacks a symbol, something small and contrasty in the white corner to bring everything together and to give a better illustration for the title
Very! very! very nice! Realy! Woderfull minimalism! Congratulations!!!
very nice