Рубрика «Пейзаж»

Еще
At  the edge of the world
514человек
Загружена 19.04.2006 22:10 Рубрика «Пейзаж»
0 Художественно
0 Оригинально
0 Технично
0 нравится
0 Не нравится
Необходимо авторизоваться для голосования.
Добавить комментарий

Комментарии пользователей

alexander ramus 19 April 2006, 22:16:39

very good!

InFRA - R 19 April 2006, 22:19:20

Jeg liker det godt!

Aleksandr Avseyev 19 April 2006, 22:19:52

Good composition. And I like graphics. Though I would also add more sky.

Snowarchi 19 April 2006, 23:00:12

Cool...

Павел М. Цветков (S.Q.Lap) 19 April 2006, 23:19:15

...Лаконично!.. Красиво!..

arhel 19 April 2006, 23:35:21

скажите автору, что это очень живая фотография!!! :-)

FarEast 20 April 2006, 02:05:31

Что то просится в ЛНУ. А так хорошая

Николай Палькин 20 April 2006, 02:35:09

Сурово!

A.J. 20 April 2006, 08:58:37

оч хорошо!

pusha78 20 April 2006, 13:03:44

Like colour horizont.
Beatiful sky.

Михаил Морозов 20 April 2006, 13:18:33

Super!

ДЖАС 20 April 2006, 15:44:19

Black and white, very clean distinction.GOOD!

Наташа Дударь 20 April 2006, 16:16:28

Cool!!!

Arnis Ezis 22 April 2006, 01:49:49

Nice!

A.Tarasov 22 April 2006, 13:33:46

Со вкусои. И ничего лишнего :-))

Brora 23 April 2006, 12:19:48

The North!

e0ne 25 April 2006, 11:30:18

!!!!

JAndrei 29 April 2006, 01:32:43

так хорошо смотрится.
Ну вроде что..
А здорово.

Андрей Польской 30 April 2006, 08:43:56

Nice idea but I think this picture lacks a symbol, something small and contrasty in the white corner to bring everything together and to give a better illustration for the title

Very! very! very nice! Realy! Woderfull minimalism! Congratulations!!!

Eugеne Zhulkov 25 June 2006, 18:04:16

very nice

К сожалению, Вы не можете комментировать фотографию. Вы получите такую возможность, если зарегистрируйтесь или войдете под своим именем.
Вернуться к фотографии
Перейти к последним комментариям