утро 16.04.06, деревня Згориград, Болгария
Хороший приятный пейзаж !!!
Врачанския Балкан ли е това??? Згориград, нищо не ми говори.
Да, Врачански Балкан.
Комментарии пользователей
Хороший приятный пейзаж !!!
Врачанския Балкан ли е това??? Згориград, нищо не ми говори.
Врачанския Балкан ли е това??? Згориград, нищо не ми говори.
Да, Врачански Балкан.