мне нравится
++
Красота!!! +5
кааайф!
оригинальность +++
нравится!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Красиво.. Только профиль модели, точнее ее нос.. слегка выступающий... =)
!!!
Отлично
интересная работа..
+++
нравится
Классная!
!!!!
стильно
Изящно
Именно!
интересный силуэт!
Класс!!!
лирика
manuprāt kurpes liekas, neiederas
bez kurpēm būtu savādāka poza un noskaņojums ... tas arī atkarīgs no tā kā tā bilde tiek uztverta ....
Шикарно!
впечатлило!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
вкусно!
Спасибо! Очень понравилось!)
Комментарии пользователей
мне нравится
++
Красота!!! +5
кааайф!
оригинальность +++
нравится!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Красиво.. Только профиль модели, точнее ее нос.. слегка выступающий... =)
!!!
Отлично
интересная работа..
+++
нравится
Классная!
!!!!
стильно
Изящно
Именно!
!!!
интересный силуэт!
!!!
Класс!!!
лирика
manuprāt kurpes liekas, neiederas
bez kurpēm būtu savādāka poza un noskaņojums ... tas arī atkarīgs no tā kā tā bilde tiek uztverta ....
нравится!
Шикарно!
впечатлило!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
вкусно!
Спасибо! Очень понравилось!)