Рубрика «Пейзаж»

Еще
West
776человек
Загружена 08.05.2006 02:54 Рубрика «Пейзаж» Фотоаппарат Nikon D200
0 Художественно
0 Оригинально
0 Технично
0 нравится
0 Не нравится
Необходимо авторизоваться для голосования.
Добавить комментарий

Комментарии пользователей

Aire 8 May 2006, 02:55:13

Great! I like the colours.

Olga Swiss 8 May 2006, 02:59:35

Nice picture! Do you live near this place? The little houses are very funny.

Svein-Jørgen Wiken 8 May 2006, 03:04:35

(3) Olga Swiss: No i not live here, but i live in the west of Norway.
Thanks for comments everyboddy. :-)

Алишер Бондаренко 8 May 2006, 03:22:08

Very good!

Julia-Art 8 May 2006, 03:32:17

So strange, nice and cold...

Vladimir Kochergin 8 May 2006, 03:55:12

Super

среда 8 May 2006, 04:36:14

Is it spring?

Severely.
Almost as behind polar circle, in Norilsk.

Николай Федоров 8 May 2006, 06:59:59

The severe but beautiful nature!!!

Sturmovichs 8 May 2006, 07:27:36

Prekrasno!

beerkoff 8 May 2006, 08:16:08

Rough northern landscape. Very nice!

Mike Reyfman 8 May 2006, 08:37:38

nise shot

Сильно!

lateonomen 8 May 2006, 09:44:49

Dramatic! You can almost feel the dampness in the air and gusts of cold wind.

pusha78 8 May 2006, 11:28:11

I enjoy the sky! So dramatic!
Soft colours of the grass on the mountains.

prodan 8 May 2006, 11:40:15

!!!

Robis 8 May 2006, 12:40:08

good !!

Ma[x]im & Заясь 8 May 2006, 16:36:46

глобально!
ХОТ!

Евгений Климович 8 May 2006, 17:37:24

very nice!!!

vIgorOk 8 May 2006, 19:28:46

мастерски!

Svein-Jørgen Wiken 8 May 2006, 23:51:57

Thanks for comments everyboddy! :-)

Николай Палькин 9 May 2006, 15:45:20

5!

Svein-Jørgen Wiken 9 May 2006, 16:19:08

(26) Николай Палькин: Спасибо за комментарии. :)

A.Tarasov 10 May 2006, 20:24:11

!!!!

filya 10 May 2006, 20:34:38

Nice landscape!

Вячеслав Макаров 11 May 2006, 20:36:50

Суровый пейзаж! Но мне кажется облака приклеены? Но это не мешает восприятию.

К сожалению, Вы не можете комментировать фотографию. Вы получите такую возможность, если зарегистрируйтесь или войдете под своим именем.
Вернуться к фотографии
Перейти к последним комментариям