I am from Norway, and do not understand Russian. I will be glad if someone write about my pictures in English. But even if you write in Russian i can translate the text to English.
Грамотно!
Ух ты, аж мурашки по коже пошли...холодно, ветер! 555
Fine!!!!!
Кла-а-ассс!!!!!
Excellent!!!
Hi Svein! Very nice pic! Northern nature :))
Agreeable photo... But one have a few of acutance, or not? ps sorry for my bad english
Вы просто мастер делать красивые работы в пасмурную погоду.
Va bene!!!
Сурово!
(9) infiniti: +1 <показать кадр> what ist that :)?
Красивое место!!!
энергия
Какой поток... Мощно!
Great photo!!!!!!!!!
wow!
Very wonderful landscape !!!
Качественно!
Just fantastic!
good
Very nice!
!!!
красиво!
!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Very Good !!!!!!!!!!!!!!!!
Комментарии пользователей
Грамотно!
Ух ты, аж мурашки по коже пошли...холодно, ветер! 555
Fine!!!!!
Кла-а-ассс!!!!!
Excellent!!!
Hi Svein! Very nice pic! Northern nature :))
Agreeable photo... But one have a few of acutance, or not?
ps sorry for my bad english
Вы просто мастер делать красивые работы в пасмурную погоду.
Va bene!!!
Сурово!
(9) infiniti: +1
<показать кадр> what ist that :)?
Красивое место!!!
энергия
Какой поток... Мощно!
Great photo!!!!!!!!!
wow!
Very wonderful landscape !!!
Качественно!
Just fantastic!
good
Very nice!
!!!
красиво!
!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Very Good !!!!!!!!!!!!!!!!