Рубрика «Портрет»

Еще
Cat EyeS глаза кота, белый он черный, темный
1027человек
Загружена 24.10.2005 11:32 Рубрика «Портрет» Теги: глаза кота, белый он черный, темный
1 Художественно
0 Оригинально
0 Технично
0 нравится
0 Не нравится
Необходимо авторизоваться для голосования.
Добавить комментарий

Комментарии пользователей

Фрида 24 October 2005, 11:41:32

нравицца!!!!!!!!!!!!!

Наталья Наталья 24 October 2005, 11:49:21

Very much I love your works!!!!!!!!!! 5!ХОТ!

Талина 24 October 2005, 12:21:16

Люблю такую технику исполнения фотографии.
ХОТ. Понравилась работа, как и все Ваши.

Nataliaaaa 24 October 2005, 12:21:25

delicate, exclusive!!!

Agni (Александра Сербай) 24 October 2005, 12:32:48

interesting technique, nice work!:)

W. A. 24 October 2005, 12:50:15

mystical eyes

kozorezova 24 October 2005, 13:40:36

very unusual technique. such a mysterious figure picked out from a darkness...
i like smooth lines of a girl\\\'s contour and her eyes, of course!
my respect, Mirko!

poisonous cat 24 October 2005, 14:07:33

бррррр))

Ray 24 October 2005, 18:50:20

Аж в глазах зарябило! Гипноз...?

Alexandra Karasina 24 October 2005, 22:44:54

want a bit bigger sharp area, too much motion in my opinion and bigger file size is also appreciated :)

UltraSmartFish 25 October 2005, 01:09:41

Magic!!!!! But quality is low!!!! BUT!!!! MAGIC!!!!!!!

Claire-Atelier.ru 25 October 2005, 10:24:20

Interessante.

Mirko 25 October 2005, 10:31:48

thanks all for your comments. Yes, I know it looks a little bit too small but bigger size did not let me upload...
:)

kalbasa 25 October 2005, 11:11:26

You have your own unrepeatable style in your picts. I like it)))

no talent 25 October 2005, 18:45:46

Все по английски....странно..ну ладно: Very nice job with this picture. Quite fitting of the helloween season. Great job with cat-like reflections in the eyes. Awsome gothic mood to the picture.

koshca 25 October 2005, 18:51:41

отлично,только смотреть на черном!!!

Verbena 25 October 2005, 19:03:45

Interesting. Cat\\\'s refractoriness

Анна Суворова 25 October 2005, 23:11:24

girl-cat :)

Darya Iva 26 October 2005, 03:52:09

Beautiful mystical image!

Arkadiy Litvin 26 October 2005, 19:16:11

интересно

Kaly 27 October 2005, 00:19:20

да, у меня тоже в глазах зарябило сначала, но вроде ничего. интересная работа, но предыдущие мне нравятся больше

-LIRIKA- 27 October 2005, 12:25:10

19 koshca : Полностью согласна )

Kosta Y 27 October 2005, 15:01:35

too much blur!

Dyavolichka 27 October 2005, 19:59:55

если честно, то не очень нравится...
только без обид ;)

Ирина Егорова 27 October 2005, 21:21:47

Загадочно...

Maria Sky 28 October 2005, 03:31:24

I don\\\'t know.. really would like it bigger, but interesting idea though :)

natee 29 October 2005, 01:43:57

IMHO too much blur =(

Mirko 9 January 2006, 16:39:33

thanks a lot, to you all, for your comments & support!

:)

К сожалению, Вы не можете комментировать фотографию. Вы получите такую возможность, если зарегистрируйтесь или войдете под своим именем.
Вернуться к фотографии
Перейти к последним комментариям