very unusual technique. such a mysterious figure picked out from a darkness...
i like smooth lines of a girl\\\'s contour and her eyes, of course!
my respect, Mirko!
Все по английски....странно..ну ладно: Very nice job with this picture. Quite fitting of the helloween season. Great job with cat-like reflections in the eyes. Awsome gothic mood to the picture.
Комментарии пользователей
нравицца!!!!!!!!!!!!!
Very much I love your works!!!!!!!!!! 5!ХОТ!
Люблю такую технику исполнения фотографии.
ХОТ. Понравилась работа, как и все Ваши.
delicate, exclusive!!!
interesting technique, nice work!:)
mystical eyes
very unusual technique. such a mysterious figure picked out from a darkness...
i like smooth lines of a girl\\\'s contour and her eyes, of course!
my respect, Mirko!
бррррр))
Аж в глазах зарябило! Гипноз...?
want a bit bigger sharp area, too much motion in my opinion and bigger file size is also appreciated :)
Magic!!!!! But quality is low!!!! BUT!!!! MAGIC!!!!!!!
Interessante.
thanks all for your comments. Yes, I know it looks a little bit too small but bigger size did not let me upload...
:)
You have your own unrepeatable style in your picts. I like it)))
Все по английски....странно..ну ладно: Very nice job with this picture. Quite fitting of the helloween season. Great job with cat-like reflections in the eyes. Awsome gothic mood to the picture.
отлично,только смотреть на черном!!!
Interesting. Cat\\\'s refractoriness
girl-cat :)
Beautiful mystical image!
интересно
да, у меня тоже в глазах зарябило сначала, но вроде ничего. интересная работа, но предыдущие мне нравятся больше
19 koshca : Полностью согласна )
too much blur!
если честно, то не очень нравится...
только без обид ;)
Загадочно...
I don\\\'t know.. really would like it bigger, but interesting idea though :)
IMHO too much blur =(
thanks a lot, to you all, for your comments & support!
:)